KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13403020

nr 1340 3020

Louis Aimé Japy

(1840-1916), Frankrike

Oljemålning, Björkar. Signerad. Olja på pannå, 25,5x20cm

Louis Aimé Japy, fransk bildkonstnär född 1840, död 1916.

måndag 10 augusti 2020
kl 18:38:51

Louis Aimé Japy

Läs mer om Louis Aimé Japy